Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

WARSZTATY ROBIENIA KARMNIKÓW

Przedszkole Miejskie im. Kubusia Puchatka w Lipianach stawia na innowacyjność – stale poszukujemy rozwiązań, dzięki którym będziemy w stanie coraz lepiej realizować cele i zadania edukacji przedszkolnej. Dzięki Stowarzyszeniu „Dobre Przedszkole” wspierającemu działalność naszego przedszkola staliśmy się posiadaczami tablicy interaktywnej, z której korzystają dzieci. Stowarzyszenie w odpowiedzi na intensywny rozwój społeczeństwa informacyjnego złożyło wniosek o dofinansowanie zakupu tablicy interaktywnej przystępując do konkursu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich „Mikrodotacje, lokalne przedsięwzięcia dla regionu stargardzkiego”. Projekt „Interaktywne Okno Przedszkolaka otwiera nowe możliwości” zdobył I miejsce i otrzymał dotację w wysokości 4 400,00 zł. W ramach projektu realizowane są codzienne zajęcia z dziećmi z użyciem tablicy interaktywnej oraz warsztaty robienia karmników prowadzone przez wolontariuszkę.
Komunikat 2018-11-22, 10:26 | autor: Renata Kostkiewicz