Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Rok szkolny 2019/2020 dobiega końca. Z uwagi na panującą pandemię koronawirusa w Polsce i na świecie zakończenie roku szkolnego będzie wyglądać zupełnie inaczej, niż w latach poprzednich. Wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego nakładają na przedszkola obowiązek zachowania reżimu sanitarnego, a co za tym idzie konieczność rezygnacji z uroczystości Pożegnania przedszkola. Pragniemy jednak, aby dzieci opuszczające mury przedszkola, zachowały w pamięci miłe wspomnienia i otrzymały pamiątki z pobytu w nim. 25 czerwca w godz. od 12:00 do 14:00 zapraszamy dzieci z grupy „Króliczki” i „Przyjaciele Kubusia Puchatka”, które w nowym roku szkolnym będą uczęszczać do „zerówki" szkolnej, po odbiór pamiątek z przedszkola. W ogrodzie przedszkolnym będą czekały na Was wychowawczynie: Pani Ania i Pani Ala. Prosimy wszystkich o zachowanie środków ostrożności, tj. dystans społeczny, maseczki.

Renata Kostkiewicz
Dyrektor przedszkola