Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

DYŻUR WAKACYJNY W PRZEDSZKOLU

Szanowni Rodzice,

Trwająca epidemia COVID-19 wymusiła zmianę zasad funkcjonowania wielu miejsc i instytucji w tym przede wszystkim placówek oświatowych. Wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego wpłynęły na wprowadzenie zaostrzonych zasad bezpieczeństwa w przedszkolach. Z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa zmniejszona została między innymi liczebność grup. Zgodnie z wytycznymi w każdej uruchomionej grupie przedszkolnej, może przebywać maksymalnie 16 dzieci. Aby zapewnić rodzicom możliwość skorzystania z opieki nad dziećmi podczas wakacji przy jednoczesnym zachowaniu zaostrzonych zasad bezpieczeństwa, zostanie zorganizowany dyżur wakacyjny w jednej grupie przedszkolnej na zasadach innych niż dotychczas. Szczegóły poniżej.

Renata Kostkiewicz
Dyrektor Przedszkola