wybierz autora:
  • Święto Rodziców jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. Nasze przedszkolaki postanowiły w szczególny sposób uczcić to święto i zaprosiły do przedszkola swoich
    Relacja 2019-06-07, 17:54 | autor: Małgorzata Młodojewska
  • Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek „Króliczki” złożyły wizytę w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej im. Agnieszki Osieckiej w Lipianach, aby podziękować wszystkim pracownikom biblioteki za wykonywaną pracę i życzyć dużo pomysłów i sił
    Relacja 2019-05-22, 18:33 | autor: Małgorzata Młodojewska
  • Każdego roku wiosną lipiańskie przedszkole zaprasza mieszkańców Lipian na festyn rodzinny organizowany w ogrodzie przedszkolnym. W sobotę, 18 maja ogród przedszkolny zmienił się w Aktywną Strefę Drużyny Kangura, a zabawy sportowe poprowadzili instruktorzy Przedszkoliada.pl.
    Relacja 2019-05-22, 18:13 | autor: Małgorzata Młodojewska
  • SPRINTEM DO MARATONU V Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków Dziękujemy przedszkolakom za ogromny entuzjazm podczas pokonywania dystansu maratonu. Dziękujemy rodzicom za wspaniały doping.
    Relacja 2019-05-22, 17:52 | autor: Małgorzata Młodojewska
  • ZAPRASZAMY DZIECI WRAZ Z RODZICAMI I DZIADKAMI NA NASZ FESTYN RODZINNY. MILE WIDZIANI BĘDĄ WSZYSCY CHĘTNI, NIE TYLKO RODZINY NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW. ZAPRASZAMY :) SZYKUJEMY WIELE ATRAKCJI!!!
    Komunikat 2019-05-13, 10:40 | autor: Małgorzata Młodojewska