RADA RODZICÓW

RADA RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że Rada Rodziców Przedszkola Miejskiego im. Kubusia Puchatka w Lipianach na posiedzeniu w dniu 07.09.2018 r. ustaliła wysokość składki na fundusz Rady Rodziców w roku szkolnym 2018/2019 w kwocie: 30 zł miesięcznie.

Składka zostanie przeznaczona na zakup paczek od Mikołaja, artykułów plastycznych dla poszczególnych grup, nagród w wystawach prac i z okazji zakończenia roku szkolnego, biletów do teatru, na finansowanie teatrzyków i koncertów muzycznych, zdjęć pamiątkowych, organizację wycieczek, wspieranie imprez przedszkolnych (Dzień dziecka, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Rodziców, festyn rodzinny).

Wpłat można dokonać do 25. każdego miesiąca u skarbnika grupowego lub na konto Rady Rodziców: 699393 1010 2600 0215 2000 0010.

PREZYDIUM RADY RODZICÓW 2019/2020:

Przewodniczący: Paulina Pińska
Skarbnik: Małgorzata Michalska
Sekretarz: Karolina Jarocińska

ODDZIAŁOWE RADY RODZICÓW:

GRUPA I - "KANGURKI"

Karolina Jarocińska
Paula Lachowicz
Paulina Buśko

GRYPA II - "TYGRYSKI"

Paulina Pińska
Jagoda Stępień